Březen 2010

Sekačky, sekačka

30. března 2010 v 16:03

Sekačky

Doporučujeme Benzínové sekačky typ WB 506 a benzínovou sekačky Yard-Man 6019 SPK  Sekačky se umístily v Idnes testu na velmi dobrých místech. Z testovaných strojů byly ke kvalitě nejlevnější!
Kola sekačky506 180/200 mm, kuličková ložiska. Výrobce sekačky Yard-Man s Maximílním výkonem  4,5/6 kW/PS. Hmotnost sekačky je  39 kg včetně motoru Kawasaki FJ 180 V OHV. Sekakačka má 4 Rychlosti a Objem koše 75 l.  

Sekačky

Řidítka sekačkyjsou složitelná ergonomická. Nastavení výšky střihu sekačky je s centrální možností 25-90 mm. Podvozek sekčky 506 je  ocelový. Zajímovou nadstavbou je indikátor plného koše. Deflektor a mulčování je standard sekačky. | Boční výhoz také ve standardu.

Sekačky 6019

Yard-man YM 6019 SPK je Benzinová sekačka s pojezdem Yard-man YM 6019SPK. Absolutně výhodný nákup sekačky DOPORUČUJE!! Kvalitně provedená kontrukce sekačky YM  SPK dovoluje nadstandardní sběr trávy do koše, mulčování trávy a možnost bočního výhozu.Pro větší zahrady,louky je velmi užitečné použít funkci bočního výhozu sekačky! Model sekačky YM 6019 SPK s velkými zadními koly mají zadní pojezd.

Sekačky na trávu

Vyberete si ze čtyř rychlostí pojezdu sekačky 6019 .Velká kola sekačky na trávu využijete na nerovném terénu, vysoké trávě, kopcovitém terénu. Velmi dobré zpracováné šasí, technické parametry, velmi povedé designové zpracování staví stroje Yard man do luxusní třídy sekaček za rozumnou cenu. Záruka 5 let!

Motorové řetězové pily

30. března 2010 v 15:47
Řetězová pila Motorová pila
Vyberte si vhodné motorové pily. Doba pokročila a dřina s napnutým pilovým listem v rámu je dávno pryč. Motorové pily jednoduše zapojíte do nápájení z elektrické sítě, podobně jako například vrtačku a ihned můžete zpracovávat dřevo dle Vaší libosti. Motorová pila je již naprosto normálním vybavením i pro malý dvorek u domu. Motorová pila neboli řetězová pila potřebuje tři věci eletrický proud nebo benzín, olej a  Vás :-)

Motorové pily

23. března 2010 v 12:57
Motorové pily jsou základním vybavením kůlen a dílen. Údržba zeleně pomocí elektrické nebo benzínové pily je rychlejší a pohodlnější. Morová pila ve vysoké kvalitě je nabízena mnoha výrobci, jako jsou Hecht , Solo, Makita, Narex, Metabo a další. Na všechny naše výrobky samozřejmě poskytujeme plnou záruční lhůtu a následný servis pil. Levné motorové pily na dřevo jsou námi nejprodávanějším druhem pil.

Kultivátory, Jak funguje kultivátor?

22. března 2010 v 14:56

Kultivátory

Kultivátor zastoupí mytyčku. Kultiváto načechrá ušlapaný trávník. Z trávníku Vám udělá zorané "pole". V na tomto základě přibližně funguje kultivátor. Takto připravená půda dává dostatek prostoru, vzduchu, vláhy pro dobrý růst trávníku. Kutlivátory.

Křovinořezy

16. března 2010 v 16:15

Křovinořezy

Křovinořezy patří spolu se sekačkami k základní výbavě pro údržbu moderní zahrady. Používají se při sekání vysoké a přerostlé trávy, k udržování ploch, které jsou zaplevelené, nebo dokonce zarostlé náletovými dřevinami.
Křovinořezy se výborně hodí i k vyžínání trávy na těžko přístupných místech, protože se s nimi na rozdíl od rotační sekačky snadno dostanete pod keře a stromy a do nejrůznějších zákoutí vaší zahrady, bez problémů posečete pruhy kolem plotů, okraje u zdí, schodů nebo záhonů. Koupit křovinořez snadno rychle a levně.

Sekačky značky Yard-Man

16. března 2010 v 14:56
YM 5519 PO
Značka Yard-Man představuje na našem trhu spolehlivé, kvalitní, maximálně vybavené sekačky s dlouhou životností a 5 letou zárukou.
Model sekačky YM 5519 PO je vybavený benzínovým motorem MTD OHV 55 o objemu 173 ccm bez pojezdu. Speciálně tvarované hluboké ocelové šasi se záběrem 48 cm velmi dobře sbírá trávu i mulčuje. Sekačka je vhodná k udržování pozemku do 1200 m2. Přední kolečka levné sekačky o průměru 180 mm a zadní o průměru 200 mm jsou uložená v kuličkových ložiscích,

Sekačka a sekačky Weibang

16. března 2010 v 9:46

Sekačka a sekačky Weibang

Sekačky společnosti Weibang si získávají na trhu oblibu svou spolehlivostí, komfortem obsluhy a precizním dílenským zpracováním. Všechny modely tohoto výrobce nabízejí vynikající poměr mezi cenou a nabízeným výkonem, zajímavý design a zázemí ve 20 autorizovaných servisech v ČR.
Sekačka WB 453 SE je vybavena tichým elektrickým motorem o výkonu 1800 W, který pohání i zadní kolečka (pojezd). Speciálně tvarované ocelové šasi má záběr 45 cm.
Tvarování šasi sekačky
Weibang spolu s unikátním tvarem žacího nože výrazně zlepšuje sběr trávy do koše o objemu 45 l. Kromě sběru trávy je sekačka schopná i mulčování po dokoupení speciální sady.
Sekačka je vhodná k udržování pozemku a trávníky do výměry 800 m2, omezením je samozřejmě délka elektrického kabelu. Pogumovaná sendvičová kolečka jsou uložená v oboustranných kuličkových ložiscích a ani po letech se nezadřou - nevyžvejská se plast.
Větší rozměr zadních koleček (200 mm) zjednodušuje manévrování a sekačka díky nim zvládne pohyb i v nerovném terénu nebo vysoké trávě. Pro sečení lze centrálně nastavit výšku strniště od 15 do 75 mm. Pro pohodlnou manipulaci je sekačka Weibang vybavena ergonomicky nastavitelnými řidítky, která lze při přepravě nebo skladování úplně sklopit.

Levné sekačky, blog

15. března 2010 v 11:56
Nový blog o sekačkách. Které sekačky jsou vhodné pro Vaši zahradu pozemek. Chcete sekat a kosit nálety? Nechte si doporučit správný sekací stroj. Sekačky levné na prodej ve specializovaném a profesionálním obchodě. Blog který doporčuje sekačky.

Sekačky

12. března 2010 v 20:52
Zahradní Sekačka na trávu od profi prodejce

Motorová pila Husqvarna 575 XPG

11. března 2010 v 19:04

Motorová pila Husqvarna 575 XPG

Řetězová motorová pila Husqvarna 570 XPG je výkonná a silná pila pro náročné profesionální použití.
Výkonný a úsporný motor X-TORQ o objemu 73,5 ccm a výkonu 4 kW má vysoký kroutící moment ve velkém rozsahu otáček. To umožňuje vyšší řezací výkon a tedy i vyšší produktivitu práce. Tento motor má také výrazně nižší spotřebu a produkuje menší množství spalin. Patentovaný odstředivý systém předčištění vzduchu AIR INJECTION zabraňuje poklesu výkonu způsobenému znečištěním vzduchového filtru. Systémem Smart Start umožňuje rychlé startování s minimální námahou (odpor startovací šňůry je tak až o 40% nižší než u jiných značek).
Motorová pila Husqvarna 575 XPG nabízí větší komfort obsluhy pily zajišťuje antivibrační systém, který šetří vaše ruce a spolu s vysoko položeným těžištěm dělá práci snadnější a méně únavnou. Ergonomicky tvarované vyhřívané rukojeti usnadňují použití pily i v chladném nebo dokonce mrazivém počasí. Snadno přístupný, na boku umístěný napínač urychluje optimální nastavení řetězu. Doporučená délka vodící lišty řetězové pily ( pily Husqvarna ) 575 XPG je 40 - 80 cm.

Obi sekačky nejlevnější

9. března 2010 v 21:19

Sekačky Obi

Než se vydáte pro sekačky do Obi. Podívejte se na kvalitní sekačky na internetu. Dál nemusíte hledat. Nebo levnější sekačky než v Obi. Pokud si sekačku objednáte dnes, zítra nebo pozítrí ji máte doma.
Pokud nevěříte podívejte se na leták obi.

Malotraktor

9. března 2010 v 20:04

Malotraktory

Malotraktory jsou všestrannými pomocníky pro Vaši zahradu a pozemek. Malotraktrorová skládačka, která udělá z jedné pohonné jednotky několik specializovaných strojů. Základem malotraktoru je vždy kvalitní motor, ke kterému můžete připojit řadu nejrůznějších nástavců a příslušenství podle momentálních potřeb.

Malotraktror

Malotraktor je variabilní sestava, která se může měnit podle vašich potřeb nebo podle sezóny - na jaře a v létě pracuje jako sekačka, mulčovač nebo obracečka, na podzim vyjedete na zahradu s radlicí. V zimě se malotraktor promění ve frézu na sníh. Drtič větví, vozík nebo zametací kartáč využijete po celý rok. Optimální sestavu, která se přesně hodí pro vaši zahradu, si určitě umíte představit sami.


Jak se zbavit mechu

9. března 2010 v 17:21
Jak se zbavit mechu z trávníku? Tuto otázku si položí jistě každý, komu se trávník dusí pod hustým mechem.
Mech z trávníku lze odstranit dvěma základním způsoby a to mechanicky a chemicky. Tento článek je omechanickém odstranění mechu z trávy.

V místech kde se mech vyskytuje je většinou země vlhčí. Mech zabraňuje přístup vzduhu k půdě která by mohla vysychat a hlavně zabraňuje přístupu vzduchu ke kořenovému systému rostlin.
Ideální k trvalému odstranění mechu je používat provzdušnovač neboli vertikutátor .

Provzdušnovače nenásilně odstraní mech včetně kořenového systému. Trávník díky provdušnovačí dostane přístup ke vzduchu, kořeny trávy budou mít více prostoru. Provzdušnovač je potřeba používat pravidelně!

Vertikutátor - travní fréza

9. března 2010 v 16:49
Někteří lidé nevědí co znamená Vertikutátor nebo co znamená travní fréza. Travní fréza neboli vertikutátor je stejné nářadí či stroj - travní provdušnovač. Vertikutár travník pročistí od materiálu který do něj nepatří jako jsou listy stromů, vetvičky, stará stébla trávy. Použitím vertikutátoru se trávník "omladí" zazelená a bude zdravější.
Vertikutátory udrčují zelené plochy bez mechu!

Jak si vybrat sekačku

4. března 2010 v 23:41

Jak a podle čeho si vybírat sekačky

Řešíte problém jak si vybat sekačku? Nebo podle čeho vybrat sekačku?
Je důležité ujasnit si, kde - jakém terénu přesně bude sekačka používaná.
Sekačka by měla mít centrální nastavení výšky sečení trávy,kvalitní ložiska v kolech Dále kvalitně svařené sváry sekačky. Plátěný koš je kvůli údržbě spíše předností,motory s jasným původem od renomovaných značek výrobců motorů,madlo s výstelkou kvůli snížení vibrací,simerinky mezi motorem a šasi (kostra a kryt),umlčovací systém sekačky jen v případě že budete mulčovat každé 4 dny a to jen 1/3 vzrostlého trávníku-víc není trávník schopen zpracovat,ptejte se na servisní střediska a náhradní díly.
Podrobný článek jak si vybrat sekačku. (sekačka na prodej)