Sekačky, sekačka

30. března 2010 v 16:03

Sekačky

Doporučujeme Benzínové sekačky typ WB 506 a benzínovou sekačky Yard-Man 6019 SPK  Sekačky se umístily v Idnes testu na velmi dobrých místech. Z testovaných strojů byly ke kvalitě nejlevnější!
Kola sekačky506 180/200 mm, kuličková ložiska. Výrobce sekačky Yard-Man s Maximílním výkonem  4,5/6 kW/PS. Hmotnost sekačky je  39 kg včetně motoru Kawasaki FJ 180 V OHV. Sekakačka má 4 Rychlosti a Objem koše 75 l.  

Sekačky

Řidítka sekačkyjsou složitelná ergonomická. Nastavení výšky střihu sekačky je s centrální možností 25-90 mm. Podvozek sekčky 506 je  ocelový. Zajímovou nadstavbou je indikátor plného koše. Deflektor a mulčování je standard sekačky. | Boční výhoz také ve standardu.

Sekačky 6019

Yard-man YM 6019 SPK je Benzinová sekačka s pojezdem Yard-man YM 6019SPK. Absolutně výhodný nákup sekačky DOPORUČUJE!! Kvalitně provedená kontrukce sekačky YM  SPK dovoluje nadstandardní sběr trávy do koše, mulčování trávy a možnost bočního výhozu.Pro větší zahrady,louky je velmi užitečné použít funkci bočního výhozu sekačky! Model sekačky YM 6019 SPK s velkými zadními koly mají zadní pojezd.

Sekačky na trávu

Vyberete si ze čtyř rychlostí pojezdu sekačky 6019 .Velká kola sekačky na trávu využijete na nerovném terénu, vysoké trávě, kopcovitém terénu. Velmi dobré zpracováné šasí, technické parametry, velmi povedé designové zpracování staví stroje Yard man do luxusní třídy sekaček za rozumnou cenu. Záruka 5 let!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama