Duben 2010

P 200 HN

29. dubna 2010 v 17:55

P 200 HN Zahradní traktor

Zahradní traktor P 200 HN je zajímavý traktor od firmy MTD. Největší výrobce zahradní techniky. Firma MTD je korporátní společnost vyrábějící zahradní techniku pod několika značkami. Traktor P 200 HN je traktor vyrábený pod značkou MTD.
P 200 HN je dvouválcový traktor červené barvy s hydrostatickou převodouvkou, neboli automatickou převodovkou. Automatická převodovka zaručuje plynulou jízdu bez nutnosti řazení. Náprava traktoru je vyrobena z litiny.
Doporučená cena 72 000Kč bez koruny.  Traktor P-200 HN je zařazen do řady 700  MTD Pro.

Jak si vybírat sekačky

29. dubna 2010 v 14:10
Nevíte kterou sekačku si pořídit? Nevíte podle čeho si v širokém spektru sekaček vybírat? Vybírejte si sekačky podle toho co potřebujete. My Vám pomůžeme.
Celý článek jak si vybrat sekačku.

2. Povaha terénu určuje velikost koleček a podvozku sekačky.

Pokud je váš trávník rovinatý, nebude hrát toto hledisko takovou roli. Pokud je ale členitý, s velkým převýšením či nerovnostmi, bude pro Vás snazší pracovat se sekačkou, která má vlastní pojezd a dostatečný výkon. Je možnost zvážit nákup sekačky s velkými koly, která zlepšují výkon právě v náročnějším terénu.
Sekačky s velkými koly: WB 506, Solo 586,

3. Členitost terénu ovlivňuje výběr sekačky

Musíte sekat kolem stromů, skalek či jiných překážek? Pokud to velikost trávníku dovolí, vyberte si lehčí modely. U větších ploch zvažte model s předními natáčecími koly. Velmi dobře se manévruje se sekačkou, která má velká zadní kola.
Sekačka s natáčecími koly: Yard-man 6021

4. Výbava

Věci jako skládací koš, snadno nastavitelná ergonomická řidítka, pohodlné nastavení výšky sečení či regulace rychlosti u modelů s pojezdem Vám mohou zpříjemnit čas, který budete věnovat péči o váš trávník. Skládací řídítka mají elektrické sekačky Dolmar nebo benzínové sekačky Dolmar.
Všechny sekačky včetně bubnové sekačky naleznete nasesterském webu.
Jak si vybrat sekačku
Udržet trávník podle vašich představ pomocí sekačky na trávu je možné pouze v případě, že dobře zvážíte svoji investici při jejím výběru. Sekačky renomovaných značek vám dokážou vrátit vyšší počáteční náklady svým dlouholetým bezproblémovým provozem, dostupnými servisními místy i náhradními díly a v neposlední řadě také větším komfortem při práci s nimi (centrální nastavení výšky, nastavení madla, mulčování, vyhazování bočním deflektorem apod.).

Motorové pily Hitachi - novinka

13. dubna 2010 v 14:08
Motorové pily Hitachi. V letošním roce je novinka řetězová pila CS 33EBNB. Tato novinka Japonské výroby se dá sehnat za příjemných 5600Kč.
Řetězová pila má motor o zdvihovém objemu 32 (Cm2).  Maximální výon je 1,25 Kw. Tento výkon vám stačí na hoby použití. Tento výkon není na profesionální použití. Pokud pilou budete ořezávat pár větví jednou za čas bude Vám stačit.
Na řezání palivového zboží doporučujeme řetězové pily Husqvarna.


Důvěryhodní prodejci na sekačky

13. dubna 2010 v 11:15
Hledáte důvěryhodné prodejce na sekačky, zahradní traktory a další zahradní stroje.
Doporučuji Vám tyto dva namir.cz a zahradni-sekacka.cz

Sekačky Dakr

12. dubna 2010 v 18:29

Dakr

Sháníte sekačky Dakr? Podívejte se na nabídku Dakr přímo u autorziovaného prodejce. Levné internetové ceny a profesionální přístup, určitě potěší každého. Dakr vyrábí výborné sekačky, jak sekačky bubnové s pojezdem a jednu sekačku bez pojezdu.

Sekačka Dakr bez pojezdu

Jadiná sekačka Dakr bez pojezdu je bubnová sekačka BL-60, která je vhodná pro menší rovinaté pozemky. Pokud by jste chtěli touto sekačkou sekat trávu a menší křoviny v kopcovitém terénu tak se pořádně nadřete . Sekačka Bl 60 je vhodná pro menší zarostlé až přerostlé křoví nebo trávy.

Bubnové sekačky

12. dubna 2010 v 16:36

Bubnové sekačky


Bubnové sekačky jsou velmi žádaným zbožím. Bubnové sekačky mají jednu velkou přednost kterou u ostatních sekaček nenajdete. Bubnové sekačky totiž dokáží posekat témeř cokoli a jakékoli výšky. Posekáte trávu metrové výšky, co třeba vřetenové sekačky nebo klasické sekačky prostě nesvedou.

Bubnová sekačka

Bubnová sekačka se hodí pro velké louky se vzrostlou trávou. Tyto sekačky mají samozřejmně vlastní pohonou jednotku (pojezd).
Firma Dakr je jedním vyhlášených výrobců.

Sekačky

8. dubna 2010 v 9:30

Sekačky na trávu

Sekačka na trávu těchto dnech jsou velmi žádaným zbožím. Levnější typy sekaček nemají obchodníci už skladem. Levné sekačky jsou vyprodané. Důvodem, je že dovozci nedováží zboží z Číny. Je jen otázkou proč tomu tak je? Že by se báli státního krachu a neplacení odběratelů? Těžko říct, víme jen, že levné sekačky i další levné zboží nejsou k dostání stejně jako za komunistů!

Jak vybrat zahradní traktor

7. dubna 2010 v 16:33

Jak si vybrat zahradní traktor? Zajímavý článek o výběru zahradního traktoru naleznete na stránkách profesionálního prodejce na zahradních traktorů a sekaček.