Křovinořez

12. července 2010 v 16:06
Elektrický křovinořez: Cenově nejdostupnější křovinořez, nevýhodou je kabel, který musíte za sebou tahat a síla motoru. Doporučujeme benzínový křovinořez který má silnější motor. Křovinořez Hitachi je prodejci upřednosťnovaný stroj!! Hitachi je japonský výrobce zahradní techniky, není vyroben v Čína.

Vybrat si elektrický nebo benzínový křovinořez?
Co je lepší elektrický nebo benzínový křovinořez.

Křovinořezy vybrat

Elektrické křovinořez: Cenově nejlevnější je elektrický křovinořez, negativem je prodlužovací kabel, který musíte za sebou tahat a výkon motoru.

Benzínové křovinořez: Valná část výrobců nabízí křovinořez s 2-taktními motory, které jsou většinou lehčí a levnější než 4-taktní křovinořezy. Většinou jsou doporučované 4tatkní motory.
Výhodou benzínových křovinořezů se 4 taktním mototrem je jejich delší životnost motoru, nižší hlučnost, odpadá míchání paliva s olejem a větší bezporuchovost motoru. Zásadní výhodou 4 taktních křovinořezů jsou nižší vybrace které se přenáší na člověka.!
K většině značkových krovinořezů jsou bývají přibaleny dvě žací hlavy- žací hlava se strunou a žací hlava s nožem.Některé vybrané křovinořezy značek BleuBrid Ryobi, Homelitlze přikoutpit  jako příslušenství nůžky na živé ploty, kultivátor, rětezovou pilu nebo foukač.
Pokud si vybáráte křovinořez vybírejte si podle výkonu motoru, podle výrobce křovinořezu, tvaru rukojeji a držadla.
Výhodu je pokud  je křovinořez opatřen antivibračním systémem, jestli je součástí dodávky popruhy na tělo.
Vždy si projděte co je součástí křovinořezy.
použito textů z různých zdrojů např: http://www.hobby-planeta.cz/b/krovinorezy/
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama