Srpen 2010

Benzínová čerpadla na vodu

10. srpna 2010 v 14:35
Benzínová čerpadla na vodu. V případě výpadku elektrické energie je pro čerpání vody nepostradetelné čerpadlo na vodu s benzínovým motorem. V případě potřečby na přečerpání velkých objemů kapalin v místech bez dosahu elektrické energie.

Bourací kladiva Makita

4. srpna 2010 v 11:57

Bourací kladiva Makita šestihran

Bourací kladiva od Makita jsou jedním z nejkvalitnějším strojů. Bourací kladiva Makita 30 milimetrů doporučuji tyto dvě kladiva:
  • Bourací kladiva HM1304 která mají nízkou hlučnost, mohou pracovat stále berz držení spínače. Mají boční rukojeť otočnou kolem dokola.  Upínání sekáče je prachotěsné! Rokujeť potažená pryží.
  • Bourací kladiva HM 1400 jsou odolná příklepům náprázdno. Robusní, prachotěsné upínání Makita do šstihranu  30mm pro nejvyšší namáhání.
  • Bourací kladivo Makita HM1400 + ZDARMA sada sekáčů

Robotické sekačky Automower od Husqvarna

4. srpna 2010 v 11:45
Robotické sekačky Automower od Husqvarna.
Zajimovou funkci nabízejí robotické sekačky Automower od Husqwarny. Pokud by byla Vaše sekačka odcizena - ukradená sekačka Vám zašle SMS na mobil! Sledování při odcizení a upozorňování robotické sekačky prostřednictvím SMS. Změny nastavení i upotvrzování aktuálního stavu lze provádět i dálkově pomocí mobilního telefonu.