Listopad 2010

fréza

25. listopadu 2010 v 15:36

Sněhová fréza MTD ST 380 D

Sněhové frézy MTD st 380 D mají konstrukci s nízkým profilem, které zlepšuje stabilitu stroje a rozložení váhy. Pojezd vpřed odstraňuje nutnost tlačení stroje a umožňuje tak lehčí provoz. Plastová vyhazovací turbína zlepšuje odhoz a velmi výrazně snižuje hmotnost tohoto stroje. Velká rukojeť umožňuje snadnější obsluhu a spouštění motoru i bez sundání rukavic.

Technické parametry sněhové frézy:
motor: 4 kW/5,5 HP, MTD SnowThorX 55 OHV, 4-takt
šířka záběru (cm): 56
pojezd: ano
rychlost vpřed/vzad: 1 vpřed
kola/vzorek: 10 x 4", Snow Hog
průměr šneku (cm) frézy: 24
výška bunkru (cm): 40
průměr turbíny (cm): 24
otočný komín: 180°
nastavení komínu frézy: ruční
elektro startér: ne
reflektor: ne
power steering: ne
balanční systém: ne
vyhřívané rukojeti: ne
nádrž (l): 1,9
hmotnost (kg): 55

Sněhové frézy v ČR

25. listopadu 2010 v 15:08 Sněhové frézy
Skladové sněhové frézy v ČR jsou problémem, aktuálně jsou skladem některé sněhové frézy Hecht a nejdražší modely Husqvarna a Yard-man. Frézy Snow Jet a MTD jsou nedostatkovým zbožím .Snow Jet postupně v těchto dnech do česka přichází, ale sněhové frézy MTD přijdou až v polovině prosince. Jediný dodavatel do čr tuto infromaci svým zákazníkům změnil. Proto pokud máte zájem o sněhové frézy je nejlepší se aktuálně informovat u svého prodejce.

Husqvarna pily a frézy

10. listopadu 2010 v 14:33 Sněhové frézy
Husqvarna pily, sněhové frézy a další stroje jsou prodejci vždy vyzkoušené a nervisované před tím než jsou prodané. I internetový prodejci mají za povinnost Vám stroj přivést vyzkoušený a naservisovaný. Sněhové frézy i řetězové pily Husqvarna jsou oproti konkurenci dražší a ne vždy kvalitnější. Zase máte jistotu vyzkoušeného stroje (řetězové pily).

Štípačka dřeva

3. listopadu 2010 v 10:26
Štípačka dřeva, neboli štípač dřeva je často používaným strojem u chalup chat či domů. Štípač dřeva je v dnešní době tak samozřejmým strojem jako sekačka na trávu. Štípačka na dřevo funguje většinou na principu hydraulického pístu který tlačí štípací klín do dřeva. Klín štípačky může být dvou ramenný ve tvaru V. Čtyřramenný klín ze spoda vypadá ve tvaru X.

Sněhové frézy MTD

2. listopadu 2010 v 9:55 Sněhové frézy
Sněhové frézy značky MTD jsou na cestě do České republiky. Tyto špičkové sněhové frézy amerického výrobce byly v české republice rozprodány v několika dnech. Na další dodávku sněhových frézy se čeká více jak měsíc.

Hlavní výhodou těchto sněhových fréz MTD, jejich cena vzhledem ke kvalitě. Čínský výrobek v nesrovnatelně nižší kvalitě, ale podobných udávaných parametrů stojí cca o 5% méně. Konkrétně se jedná o sněhové frézy dvou stupňové benzínové o výkonu cca 4-5koňských sil. Sněhové frézy značky MTD mají cenu cca 17 000Kč, čínské frézy stojí cca 15 000.