Leden 2011

Motorová pila Solo do lesa

18. ledna 2011 v 14:00 Motorové pily

Motorová pila Solo 646 v ceně 10 990Kč vhodná do lesa

Jestli pracujete v lese a hledáte vhodnou motorovou pilu motorová řetězová pila SOLO 646 se řadí do tzv. farmářské kategorie. Motorová pila Solo 646 je určena pro práci v zemědělství, při údržbě lesa, zeleně. Pily Solo 646 uplatnínte při řezání palivového dříví, na stavbách dřevostaveb nebo při kácení stromů menšího průměru.
Motorová pila Solo je tvarově velmi dobře řešená, dobře "padne" do ruky a snadno se ovládá. Start usnadňuje dekompresní ventil a čerpadlo Primer. Řezná délka lišty je 38 cm a řetěz se napíná z boční strany pily. Kliková skříň pily je vyrobena z hořčíku a je uložena v plastovém krytu. Klikový hřídel je kovaný.
Objem palivové nádrže pily  je 0,5 l a nádrže na olej k mazání řetězu a lišty 0,3 l.
Řetězová pila 646 má velmi dobrý poměr hmotnosti k výkonu a práce s ní je tudíž efektivní a fyzicky méně náročná.

Motorová pila Husqvarna

17. ledna 2011 v 14:48 | Pila |  Motorové pily
Motorová pila Husqvarna 236 je určena pro práce jako je prořezávání stromů, řezání slabších průměrů a amatérské domácí použití. Motorová pila husqvarna 236 se snadnostartuje a ovládá, má charakteristické vlastnosti výrobků značky Husqvarna. Stroje Husqvarna jsou koncipované tak aby měli ergonomický design, nové technologie a výkonný motor X-Torq® s nízkými emisemi.
Technická specifikace pily:

Zdvihový objem válce38 cm3
Výstupní výkon1,4 kW
Výkon motoru v koňských silách1,9 hp(M)
Rychlost při volnoběhu3000 ot./min.
Maximální otáčky motoru při zatížení9000 ot./min.
Vrtání válce40 mm
Zdvih válce32 mm
Systém zapalováníIIDA
Vzduchová mezera modulu zapalování0,3 mm
Zdroj: http://www.husqvarna-stanek.cz/

Kalové čerpadlo

17. ledna 2011 v 12:30

Kalová čerpadla

Vodní kalová čerpadla jsou schopna čerpat čistou vodu, tak i znečištěnou vodou, kalnou vodou s obsahem pevných částic o velikosti až 30 mm. Ponorná vodní kalová čerpadla jsou vhodná na čerpání vody ze sklepů, jam, garáží a podobně. Garáž plná vody bývá na jaře při tání sněhu, nebo při přívalových deštích.
Známou a osvědčenou značkou jsou čerpadla německé konstrukce značky Alko čerpadla.

Husqvarna ceny, ceník

13. ledna 2011 v 10:57
Dovozce Husqvarna do ČR mění ceny zboží Huqvarna. Nové ceníky začnou prodejci Husqvarna měnit průběžně v několika následujících dnech. Husqvarna je přední výrobce velkých strojů zahradní techniky. Husqvarna vyrábí sněhové frézy, zahradní traktory a další motorové stroje. Ceny strojů Husqvarna bývají vyšší než má konkurence, naproti tomu si kupujete kvalitní stroje.

Vodní tlakové myčky na horkou vodu

6. ledna 2011 v 16:49

Vodní tlakové myčky s ohřevem vody.

Tlakové čističe a myčky si vyberte v mnoha eshopech. Pro hobby použití v domácnosti, či garáže se používají tlakové myčky do cca 80 do 120 barů. Tlakové myčky s výrobníkem horké vody vyřeší problém s odatrněním nečistot. Tlakové myčky s ohřevem vody odstraní mastné skvrny, myčky odstraní plkáty, nalepné na sloupech, dále i samolepky a některé sprejerské výtvory.
Tlakové myčky odstrní špínu z auta, automobilu, plastového nábytku či dalších předmětů.
Pokud používáte k mytí zahradní hadici, s tlakovou myčkou ušetříte mnoho vody a hodně času. Tlakové myčky je efektivnější než velký poud vody pod malým tlakem.
Pokud potřebujete umývat mastné či silně znečištěné předměty nebo plochy, je na zvážení zda neinvestovat více a koupit tlakovou myčku s ohřevem vody.
V naší nabídce jsou takové myčky, vodu ohřívají na max. 90°C a jsou buď s regulací teploty vody nebo pevně nastavené na 90°C s možností ohřev vypnout a pracovat jen se studenou vodou.Příslušenství: při koupi myčky se informujte na možnost dokoupení příslušenství jako je rotační kartáč, tryska na čištění odpadů apod. Zapomeňte na možnost dokoupení příslušenství k levné asiiské produkci. Ani koncovky nejsou kompatibilní s jinými značkami. Servis a náhradní díly: u levných asiiských myček nepočítejte po dvou letech s možností opravy nebo nákupu náhradního dílu. V současné době legislativa nepředepisuje výrobcům dodávat náhradní díly a opravovat výrobky po ukončení záruční doby. Je na rozhodnutí výrobce jestli tak činí. Je tedy na zvážení zda koupit výrobek levný, bez dalších výhod, nebo si připlatit za kvalitu a možnost lepšího poprodejního servisu. Intenzita používání: důležité je, jak intenzivně budete myčku používat. Výrobce tlakových myček (vysokotlakých čističů) Lavor dělí intenzitu používání do 6 kategorií. Na konci stránky je i piktogramové rozdělení a vhodnost použití.

Sněhové frézy po novém roce

5. ledna 2011 v 15:35 Sněhové frézy
Sněhové frézy v nvém roce 2011 jsou stále nedostatkovým zbožím. Sněhové frézy které do ČR přichází jsou již předem objednané pro konkrétní lidi. To znamená, že frézu má jisotu pouze ten kdo si ji předem objednal. Mluvíme o frézách do 25 000Kč. Frézy nad cca 30 000Kč jsou k dostání.