Vodní tlakové myčky na horkou vodu

6. ledna 2011 v 16:49

Vodní tlakové myčky s ohřevem vody.

Tlakové čističe a myčky si vyberte v mnoha eshopech. Pro hobby použití v domácnosti, či garáže se používají tlakové myčky do cca 80 do 120 barů. Tlakové myčky s výrobníkem horké vody vyřeší problém s odatrněním nečistot. Tlakové myčky s ohřevem vody odstraní mastné skvrny, myčky odstraní plkáty, nalepné na sloupech, dále i samolepky a některé sprejerské výtvory.
Tlakové myčky odstrní špínu z auta, automobilu, plastového nábytku či dalších předmětů.
Pokud používáte k mytí zahradní hadici, s tlakovou myčkou ušetříte mnoho vody a hodně času. Tlakové myčky je efektivnější než velký poud vody pod malým tlakem.
Pokud potřebujete umývat mastné či silně znečištěné předměty nebo plochy, je na zvážení zda neinvestovat více a koupit tlakovou myčku s ohřevem vody.
V naší nabídce jsou takové myčky, vodu ohřívají na max. 90°C a jsou buď s regulací teploty vody nebo pevně nastavené na 90°C s možností ohřev vypnout a pracovat jen se studenou vodou.Příslušenství: při koupi myčky se informujte na možnost dokoupení příslušenství jako je rotační kartáč, tryska na čištění odpadů apod. Zapomeňte na možnost dokoupení příslušenství k levné asiiské produkci. Ani koncovky nejsou kompatibilní s jinými značkami. Servis a náhradní díly: u levných asiiských myček nepočítejte po dvou letech s možností opravy nebo nákupu náhradního dílu. V současné době legislativa nepředepisuje výrobcům dodávat náhradní díly a opravovat výrobky po ukončení záruční doby. Je na rozhodnutí výrobce jestli tak činí. Je tedy na zvážení zda koupit výrobek levný, bez dalších výhod, nebo si připlatit za kvalitu a možnost lepšího poprodejního servisu. Intenzita používání: důležité je, jak intenzivně budete myčku používat. Výrobce tlakových myček (vysokotlakých čističů) Lavor dělí intenzitu používání do 6 kategorií. Na konci stránky je i piktogramové rozdělení a vhodnost použití.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama