Únor 2011

Řetězová pila

28. února 2011 v 18:23 Motorové pily

Řetězové pily a motorové stroje

Řetězové pily jsou již dlouhá léta součástí běžného vybavené dílen a kůlen u větších zahrad. Řetězové pily však málokdo zná natolik dobře aby si sám poradil při výběru nové. Řetězové pily (motorové pily) jdou svým vývojem stále dopředu, vývoj je hlavně v oblasti použitých motorů, řetězů a bezpečnostních prvků. Kvalitu materiálu nezkušené oko nerozezná a výrobce udává ty parametry které pilu staví nadevšechny.
Je jistě dobré se poradit s odborníky v oboru, kteří neupřednostňují pouze jednu značku. Motorové pily (řetězové pily) lze si vybrat a i nechat poradit od odborníků od Namir.cz

Hliníkové žebříky

28. února 2011 v 17:01
Hliníkové schůdky a hliníkové žebříky pro domácnost a profesionální využití. Hledte žebříky které jsou bezpečné, funkční a to vše kvalitně? Poraďte se s profeisonály na zahradní techniku, poradí i ohledně hliníkových žebříků. Hliníkové žebříky nejsou jenom o materiálu, ale při výrobě musí žebřík být vyráběn podle přísných požadavků.

Vertikutátor Provzdušňovač

28. února 2011 v 15:40
Vertikutátory a provzdušňovače jsou jiným slovem označené stejné stroje. Jedná se o stroje které dokáží odstranit a tím provzdušnit trávu. Vertikutátory - provzdušňovače odstraní starou hnijící trávu od kořenů, vyčistí zbytky listí, klacíky a podobně. Ve spojení s travním mulčovačem je vertikutace (provzdšnění) ideální kombinací při údržbě trávnáku.

Provzduňovače (vertikutátory) se používají dvakrát ročně, na jaře a na podzim.

Travní fréza je jiným, ale podobným strojem na údržbu trávníku.

Motorové pily značky Hecht

17. února 2011 v 11:03 Motorové pily
Řetězové motorové pily značky Hecht jsou koncipované na občasné řezání materiálu na zahradě. Motorové pily se nemohou kvalitativně rovnat značce Dolmar, Hitachi. Cena Hecht je velmi nízká na kterou slyší mnoho lidí. Například elektrická motorová pila Hecht 1840 o příkonu 1800W (výkon neznámý) je v ceně 1490Kč. Nejlevnější benzínová pila značky Hecht je Hecht 927 v ceně 1990Kč.
Cena motorových pil Hecht je velmi lákavá, ale kvalita je ceně odpovídající.

Kultivátory

16. února 2011 v 16:45
Kultivátory se používají zejména pro odstranění plevele, ale také pro zapracování hnojiv a rašeliny a pro okopávání.
Kvalitní kultivátory slouží k hrubému opracování prostoru. V internetové obchody i kamenné obchody nabízejí vhodné druhy kultivátorů.
Pro menší zahrady můžete využít nabídky kategorie ruční kultivátory. Pro středně velké zahrady, na kterých je snadný přístup k elektrickému proudu, jsou doporučovány elektrické kultivátory. Pokud hledáte pomocníka pro opravdu těžkou práci, doporučujeme vybírat a motorové kultivátory. Nabídky kultivátorů je široká a jistě si vyberete kultivátory, které potřebujete.
vyžito článku: garded-shop.cz

Motorové pily

15. února 2011 v 17:42 Motorové pily
Z dopisu zákazníka Globus:
Kdo ručí za kvalitu pily a je vážně určena k řezáni???
koupil jsem pilu AL-KO BKS 40/40 II v Globusu a nevydržela pořez ani jedne né moc velké švestky. Přesto že byla motorová pila použita dle návodu,řetěz pily mazal a byl dostatečně napnut. Přesto prací došlo ke zničeni lišty i řetězu, pila se dusila, strom spiše pižlal než řezal a navíc do obloučku.
Myslel jsem že je to jen vada materialu a když ji reklamuji po 3 dnech,bude vše rychle vyřizeno a reklamace uznana,opak je pravdou.
Prý špatným použitím. Měl jsem se na ni jen dívat?Od reklamace davaji ruce pryč všichni,jak obchod tak servis, na mejly taky neodpoví nikdo. Že by byla motorová pila na jedno pouziti?? A to prý tady je svět ještě v pořádku...HA HA HA
Před dvěma lety jsem zakoupil boty které se rozpadli,pry nebyli na běžné nošeni(ale reklamaci uznali). Možna je to podobne. Před touto pilou jsem měl el pila MATRIX a s tou pořezal kde co,vřele všem doporučuji,kdo ma elektrický proud v dosahu.
Nejde o peníze,ale chtěl jsem pilu bez drátu s možnosti sem tam něco uřiznout. No nevím k čemu je určena od fy AL-KO si již vickrát jistě nic nekoupim a všem to rozmlouvám, neudělejte stejnou chybu.