Motorové pily

15. února 2011 v 17:42 |  Motorové pily
Z dopisu zákazníka Globus:
Kdo ručí za kvalitu pily a je vážně určena k řezáni???
koupil jsem pilu AL-KO BKS 40/40 II v Globusu a nevydržela pořez ani jedne né moc velké švestky. Přesto že byla motorová pila použita dle návodu,řetěz pily mazal a byl dostatečně napnut. Přesto prací došlo ke zničeni lišty i řetězu, pila se dusila, strom spiše pižlal než řezal a navíc do obloučku.
Myslel jsem že je to jen vada materialu a když ji reklamuji po 3 dnech,bude vše rychle vyřizeno a reklamace uznana,opak je pravdou.
Prý špatným použitím. Měl jsem se na ni jen dívat?Od reklamace davaji ruce pryč všichni,jak obchod tak servis, na mejly taky neodpoví nikdo. Že by byla motorová pila na jedno pouziti?? A to prý tady je svět ještě v pořádku...HA HA HA
Před dvěma lety jsem zakoupil boty které se rozpadli,pry nebyli na běžné nošeni(ale reklamaci uznali). Možna je to podobne. Před touto pilou jsem měl el pila MATRIX a s tou pořezal kde co,vřele všem doporučuji,kdo ma elektrický proud v dosahu.
Nejde o peníze,ale chtěl jsem pilu bez drátu s možnosti sem tam něco uřiznout. No nevím k čemu je určena od fy AL-KO si již vickrát jistě nic nekoupim a všem to rozmlouvám, neudělejte stejnou chybu.


Kvalitní motorové pily od profesionálů, nechte si poradit která motorová pila je pro Vás vhodná. Ušetříte peníze, čas i nervy.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama